Za darmo + super oferta

Promocja roku 2016

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą specjalną, obowiązującą do końca roku 2016. Odpisując na kontakt@portaldetektywistyczny.pl, należy w mailu napisać, że jest się zainteresowanym filmem promocyjnym. Na początku 2017 roku odezwiemy się do Państwa w celu stworzenia minutowego dynamicznego spotu reklamowego. Zostanie od zamieszczony na naszym kanale Youtube (dostępny tutaj) oraz będą mogli go Państwo wykorzystać chociażby na swojej stronie internetowej.

Jak to wygląda

Pod adresem www.Incognito-detektyw.pl (klinij tutaj) mogą Państwo zobaczyć jak można w ciekawy sposób wykorzystać zamówiony spot reklamowy. Wygląda ciekawie? Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji do końca roku 2016 oraz dodania za darmo swojego ogłoszenia.

Informacje o nas

W naszym portalu dostępne są te kategorie, które mają znaczenie dla naszych klientów, ponieważ chcemy osoby zainteresowane obsłużyć kompleksowo. Stąd takie kategorie jak psycholog, biura ochrony mienia, kancelarie prawne, biura detektywistyczne, sklepy szpiegowskie. Zachęcamy do tworzenia unikatowych wpisów które będą wspierać Państwa pozycjonowanie.